KOLAY TERZİ PANTOLON ÖLÇÜM TEKNİKLERİ

Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri olarak bahsettim. Ancak bu güzel örneği farklı şekilde de kullanabilirsiniz. Ölçüm teknikleri olarak kullanabilir veya pantolon yaparken ölçülerden yararlanabilirsiniz. Terzilik yapan ev hanımlarının işine yarayacağı için paylaşmak istedim.

Açıkçası fazla bir şey anlamadım. Ancak terzi işleriyle uğraşan ev hanımları bu ölçülerden veya resimli anlatımda ne denilmek istediğini anlayacaklarını düşünüyorum. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay terzi pantolon ölçüm teknikleri sayesinde sizde kendi pantolonunuzu veya başkasının pantolonunu daraltma veya kalıp çıkartmada kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-terzi-pantolon-olcum-teknikleri

 

TEZGAHTA EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dokuma tezgahıyla bileklik yapımı, dokuma tezgahıyla bilezik yapmak ve dokuma tezgahıyla boncuklu bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir