KOLAY TİREN ÇİZMEK

Kolay tiren çizmek isteyen çocuklarınız için paylaştığım bu güzel kendin yap çizim çalışmasını sizde seveceksiniz. 4 adımda tiren çizmeyi öğrenecek olan çocuklarınız hem okulda başarılı olacaklar. Hem de resim çizme becerilerini geliştirmiş olacaklar.

Bu tür kolay adımlarla resim çizmeyi gösteren birçok örneğe hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve beğendiklerinizi hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Adım adım tiren çizmek için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilir ve öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz.

 
 

Okul öncesi eğitimde resim çizmek ve el becerilerini geliştirmek oldukça önemlidir. Tatil günlerinde çocuklarınızla vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, bu güzel resim çizme çalışması çok işinize yarayacak. Benzerlerini ise sitemizde çokça bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-tiren-cizmek

 

KOLAY HELİKOPTER ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım helikopter çizimi, helikopter boyama sayfası ve helikopter çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir