KOLAY TIRNAK BOYAMA ÖRNEĞİ

Evde kolay tırnak boyama örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel nail art kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan tırnak süsleme çalışmaları ile parmaklarınızı güzelleştirebilir ve herkesten farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer nail sanatı ile yapılan tırnak boyama örneklerine de mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Birbirinden güzel ve eğlenceli tırnak süsleme çalışmalarını gördüğünüzde beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz. Bu güzel çalışma da yine ayrıntılı bir şekilde nasıl tırnak boyayacağınız ve süslemeyi nasıl yapacağınız belirtiliyor.

Kısa sürede kolayca yapabilir ve sizde tırnaklarınıza şekil verebilirsiniz. Tırnak süsleme çalışmaları ile gittiğiniz etkinliklerde dikkat çekebilir ve kıyafetlerinize uyumlu kombinler oluşturarak tırnak süsleme çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

 
 

Sitemizde birçok örneğine rastlayabilir ve hatta bu yazımın hemen altından da nail tırnak boyama resimlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Kolay-tirnak-boyama

 

PLASTİK ŞİŞEDEN DANTEL ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden dantel bileklik yapımı, pet şişeden örgü bileklik yapmak ve pet şişeyi örgü bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir