KOLAY TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

Kolay tırnak süsü yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde evinizde kendinize veya çocuklarınıza uygulayabilirsiniz. Kolay tırnak süsü nasıl yapılır diyenler için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmaları buldukça bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı ve aşamalı olan bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz.

Kolay tırnak süsü yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmayı kolayca yapıp, bu tür süs çalışmaları yapmayı kendinizde geliştirebilir ve sevdiklerinize de yapabilirsiniz. Bu tür tırnak süsleme çalışmalarını büyük paralara yaptırıldığını duymuştum. Ancak yapımı kolay olan çalışmaları sizde öğrenerek boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source

kolay-tirnak-susu-yapmak

 

KALPLİ TIRNAK SÜS BOYAMA ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp şeklinde tırnak süsleme, kalp tırnak süsü yapmak ve kalpli tırnak süs boyama resimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir