KOLAY TRAKTÖR ÇİZMEK

Kolay traktör çizmek için paylaştığım bu güzel ve keyifli çizim çalışmasını çocuklarınızda çok sevecek. Özellikle de köyü ve köy işlerini seven çocuklarınız varsa bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Bu tür güzel kolay çizim örnekleri ve kendin yap çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

Hatta oyuncak traktör yapmak gibi birçok maket işlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Amacınız resim çizmek ve resim boyama sayfaları aramaksa da yine sitemizde birçok malzemeyi ve araç gereçleri bulabilirsiniz.

 
 

Bu güzel çalışmada birkaç adımda kolay traktör çizmek anlatılmış. Kısa sürede sizde çizip, hemen boyamasını isteyebilirsiniz. Çocuklarınızı bu şekilde el becerilerini de geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-traktor-cizmek

 

KOLAY OTOBÜS ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım otobüs çizmek, anlatımlı otobüs çizmek ve basit otobüs çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir