KOLAY UÇAN BALON ÇİZİMİ

Kolay uçan balon çizimi arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını çocuklarınız çok sevecek. Kolay adımlarla uçan balon çizmeyi öğrenecek olan çocuklarınıza bu güzel çalışmayı kısa sürede eğiterek öğretebilirsiniz.

Önce siz çizimini öğrendikten sonra birlikte çocuklarınızla sıcak hava balonu çizme çalışmasını gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten birkaç adımda sıcak hava balonu çizmeyi öğreteceğinizi söylemeliyim. Benzer kolay çizimleri hemen bu yazımızın altında karşınıza gelecek olan benzer yazılar bölümünden inceleyebilirsiniz.

 
 

Kolay resim çizmeyi öğrenebilir ve çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınıza çizdirdiğiniz kolay balon çizimini boyamalarını da isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-ucan-balon-cizimi

 

KOLAY KAMYON NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kamyon çizmek, anlatımlı kamyon çizmek ve anlatımlı kolay kamyon çizimi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir