KOLAY YARIŞ ARABASI ÇİZMEK

Kolay yarış arabası çizmek için paylaştığımız bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Çocuklarınıza kısa sürede öğretebilir ve hemen çizmelerini de sağlayabilirsiniz. Anlatımlı kolay araba çizim örneklerini sitemizde çokça göreceksiniz.

Anlatımlı kolay resim çizimleri sayesinde çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine ve kolay resim çizimleri yaparak okul öncesi bilgilenmelerine de vesile olmuş olacaksınız. Boş zamanlarını çocukların resim çizerek değerlendirmelerini de sağlayabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında birbirinden güzel ve kolay resim çizim örnekleri bulunuyor. Onları da mutlaka önerin. Kolay çizimleri buldukça yine paylaşacağım. Şimdi sizleri kolay araba çiziminin detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kolay-yaris-arabasi-cizmek

 

KOLAY KAPLUMBAĞA ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kaplumbağa çizmek, anlatımlı kaplumbağa çizmek ve anlatımlı kaplumbağa nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. samet diyor ki:

    süper gerçekten

  2. ali diyor ki:

    Teşekkürler.

  3. Nuray diyor ki:

    sağolasın sametciğim, bende çok seviyorum bu güzel kolay çizimleri…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir