KOLAY ZÜRAFA ÇİZİMLERİ

Kolay zürafa çizimleri arıyorsanız ve çocuklarınıza bu tür çizimlerle eğitim vermekse niyetiniz, bu güzel paylaşımı seveceksiniz. Sevimli zürafa çizmeyi öğreteceğiniz çocuklarınızı hem de mutlu etmiş olacaksınız. Ayrıca kolay zürafa çizimini öğrenen çocuğunuza, çizdiği hayvanı boyamasını da isteyebilirsiniz.

Bu tür kolay çizimleri daha önce de çoğu kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da çocuklarınıza A3 kağıtlarına çıktılarını almalısınız. Kolay hayvan çizimlerini bolca bulacağınız sitemizde daha birçok değişik hayvan boyama resimleri ve kolay hayvan çizim resimlerine ulaşacaksınız.

 
 

Hatta hepsini boyama resimleri olarak da kullanabilirsiniz. Hemen içeriğin altındaki yazıcı linkine tıklayarak bu güzel kolay çizim çalışmasını yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kolay-zurafa-cizimleri

 

KEDİ OYUNCAK KALIBI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kedi oyuncak yapmak, kedi oyuncak kalıpları ve kedi oyuncak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir