KOLTUK KENARI SEYYAR AHŞAP SEHPA YAPMAK

Koltuk kenarı seyyar ahşap sehpa yapmak için paylaştığım bu güzel örnek sayesinde sizde bu tür fikirlerle evinizde yaşamı kolaylaştırabilirsiniz. Genelde fiskos sehpa veya benzer sehpaları önümüze çekeriz.

Misafir geldiğinde onlara ikram için kullanırız. Ancak bu paylaştığım ahşap fikrinde çok güzel düşünülmüş. Koltuk kenarının ölçüsünü alıp sizde kendi koltuklarınız için yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı vida veya yapıştırma usulü de yapabilirsiniz. Marangoz işlerinden anlayan eşiniz veya akrabanız varsa yada kendiniz anlıyorsanız, bu güzel çalışmayı kendi koltuklarınız içinde düşünebilirsiniz.

Ancak koltuk kenarları bu şekilde ise yapmayı düşünmelisiniz. Öteki türlü hem sırıtır. Hem de ahşap üzeri ahşap pek hoş durmaz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

koltuk-kenari-seyyar-ahsap-sehpa-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir