KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI

Konserve kutusundan hasır iple vazo yapımı arayanlar olabilir. Bu güzel çalışmayı diğer sitelerimizde paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak makalepark sitemizde paylaşmadığımı fark ettim. Benzerlerini belki paylaşmış olabilirim. Yapımı oldukça basit olan çalışmayı sizde kısa sürede bir saman ipten yararlanarak yapabilirsiniz.

Teneke kutunun etrafına yapıştırıcı sürdükten sonra hasır ipi dolamanız yeterli olacaktır. Bittiğinde çalışma sonucu nasıl güzel bir ev eşyası yaptığınızı da görmüş olacaksınız. Bu tür süs çalışmalarını yapıp evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

 
 

Yine benzer çalışmaları kendinize göre fikirler üretip daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de göreceksiniz. Onlara bakmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli vazo yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

konserve-kutusundan-hasir-iple-vazo-yapimi

 

PLASTİK KAŞIKTAN VAZO YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plastik kaşıkla neler yapılır, plastik kaşıktan saksı yap ve plastik kaşıktan süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir