Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı

Konserve Kutusundan Kalemlik Yapımı

Boş konserve kutusundan veya boş teneke kutudan nasıl kalemlik yapılır? bu soruya cevap alttaki resimli anlatımda gizli… Kolay ve pratik bir şeklide boş teneke kutusundan yada konserve kutusundan çalışma masanızın üzerine harika kalemlikler yapabilirsiniz.

Çuval bezinden kalemlik kutusu kaplama çalışması olarak da değerlendirebileceğimiz bu çalışma da farklı kumaş parçaları da kullanılabilir. Çuval bezinden kalemlik yapmak veya teneke kutudan kalemlik yapmak gibi değişik fikirlerin paylaşımlarını da sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımızın altında evde kolay kalemlik yapmak namına birçok güzel fikre ve projeye ulaşacaksınız. Hepsi de çok güzel ve kolay yapımı resimli olarak aktarılıyor. Çocuklarınızla veya kendi başınıza yapabileceğiniz eğlenceli çalışmalar da mevcut.

 
 

konserve-kutusundan-kalemlik-yapimi

 

Araba Lastiğinden Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba lastiğinden puf, araba tekerleğinden puf yapılışı ve araba tekerleğinden puf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir