KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK

Kot kumaşından çiçekli çanta yapmak için paylaştığımız kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kot kumaş parçalarından çiçek desenli süs yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları olarak daha önce de benzer çalışmayı yastık süsleme amacıyla da paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak o çalışmalarda keçe kullanmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise kot kumaş malzemesi kullanıyorsunuz. Ancak siz evinizdeki artık kumaşları da kullanabilirsiniz. Altta yer alan anlatımlı çalışmadaki gibi kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

 
 

Kot kumaş parçalarını çiçek motif veya deseni olarak oluşturup yastık süsleme yada evde çeşitli süsleme fikirlerinde kullanabilirsiniz. Alttaki örnek hem fikir almanız, hem de kot kumaşından nelerin yapıldığını gösteren bir örnektir. Kolay gelsin.

source : pinterest

kot-kumasindan-cicekli-canta-yapmak

 

FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fotoğraflı altlık yapmak, resim baskılı altlık nasıl yapılır ve resimli altlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir