KOT KUMAŞTAN ÇANTA ŞABLONU

Kot kumaştan çanta şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı çok seveceksiniz. Evde kolay çanta yapmak isteyenlerdenseniz bu güzel çalışmaya benzer daha önce de kolay çanta yapımıyla alakalı birçok örnek paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Bu makalemin altından karşınıza hepsi çıkacak.

Örnek çalışmaları da beğeneceksiniz. Bu güzel çalışma da şablon yer alıyor. Parçaları azcık terzilik bilginiz varsa kot kumaş üzerinde çıkarıp, dikiş işlemine geçebilirsiniz. Şablonu kendinize göre değiştirebilir veya geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı kot kumaştan çanta yapma çalışması sayesinde sizde şık kot çantalar yapabileceksiniz. Hatta yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan kot çanta şemalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kot-kumastan-canta-sablonu

 

KUMAŞTAN BİRBİRİNE GEÇİRMELİ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, artık kumaştan el çantası ve evde el yapımı çanta hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir