KOT PANTOLON GERİ DÖNÜŞÜM

Kot pantolondan geri dönüşüm çalışmaları arıyorsanız bu güzel örnek işinize yarayacak. Kendin yap çalışması olarak paylaştığımız bu güzel çalışmaları ben çok seviyorum. Hem eski kot pantolonları değerlendirmiş oluyoruz. Hem de eskileri harika değişik eşyalara dönüştürmüş oluyoruz.

Sizde atmaya kıyamadığınız eski ve sevdiğiniz kot pantolon yada kot kumaşından olan eşyalarınızı bu şekilde dönüştürebilirsiniz. Yeni eşyalar yapabilir ve keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Kot kumaşı hemen eskiyen bir malzeme olmadığı için dönüşümlü olarak değişik eşyalar yapılabilmektedir.

 
 

Sitemizde benzer kot pantolon değerlendirme ve çanta yapımıyla ilgili birçok çalışma yer alıyor. Hepsi de birbirinden güzel çalışmalar olup, kısa sürede sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Altta yer alan çalışmada da yine kot pantolondan çanta yapılmış. Beğeneceğinizi umuyorum. Kolay gelsin.

kot-pantolon-geri-donusum

 

SARKAÇ ADAM KUKLA ŞABLONU başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oyuncak sarkaç adam kuklası, sarkaç adam kukla şablonları ve sarkaç kukla adam şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir