KOT ŞORT CEP SÜSLEME

Kot şort cep süsleme çalışması yapıyorsanız ve bu yönde bir örnek arıyorsanız, işte bu güzel çalışma size ilham verecektir. Bu güzel kendin yap çalışmasında kot şortun cep kısmı süsleniyor. Sizde evinizde kot şort cep süsleme çalışması yapabilirsiniz.

Yada buna benzer süsleme çalışması yapıyorsanız bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Bu tür örnek çalışmalar her zaman bize ilham vermiştir. Fikir alabileceğimiz çalışmalar sayesinde daha güzel süsleme çalışmaları veya yapacağımız çalışmanın bittiğinde nasıl gözükeceğini önden görmemizi sağlarlar.

 
 

Sizde evde kot şort süsleme çalışması yapıyorsanız veya sadece kot şort cep süsleme işi yapıyorsanız bu güzel çalışmalardan yine buldukça sizler için paylaşacağımı belirtmek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kot-sort-cep-susleme

 

EVDE TİŞÖRT SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört süsleme, basit tişört süsü yapmak ve evde kazak nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir