KRAPON KAĞIDINDAN GÜL YAPMAK

Krapon kağıdından gül yapmak için paylaştığım bu güzel ve şirin kendin yap çalışması sizin de hoşunuza gidecek. Evde boş zamanınız varsa ve ne yapsam diye hayıflanıyorsanız bu güzel çalışmayı size hatırlatırım. Kolayca yapabilir ve evinizde süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Yada boş vakitlerinizi öldürmede de kullanacağınız bu güzel projeyi zorlanmadan yapacak ve yaptıktan sonra keyif aldığınızı göreceksiniz. Evde kağıttan çiçek yapmakla ilgili birçok anlatıma ve öğretici çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan birçok güzel çiçek çalışması ile sizde kısa sürede mükemmel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Öğretici diğer kağıt çiçek çalışmalarını hemen altta bulacaksınız. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

krapon-kagidindan-gul-yapmak

 

KARTONDAN MAKET OYUNCAK UÇAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton maket uçak yapımı, karton mini uçak yapımı ve kartondan nasıl oyuncak uçak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir