KÜÇÜK BONCUKLU BİLEKLİK NASIL ÖRÜLÜR

Evde küçük boncuklu bileklik nasıl örülür? diyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Aynısından yapmayı çok istedim. Ancak beceremediğimi de eklemek isterim.

Çünkü biraz göz problemi var. Ancak evde bu tür çalışmalar yapmak isteyenler ve minyatür işlerle uğraşanlar daha doğrusu sabırlı olanların uygulaması gereken bir çalışma olduğunu da düşünüyorum.

Çünkü biraz uğraşlı bir çalışma olduğunu eklemek isterim. Resimli anlatımda detaylar verilmiş. Ancak dediğim gibi uğraşması biraz zor olan ve sabır isteyen bileklik çalışması olduğunu da söylemeden edemeyeceğim.

Resimli anlatımda boncukları nasıl ipe geçireceğiniz ve ipi nasıl şekillendireceğiniz tek tek verilmiş. Evde bu tür takı çalışmaları yapan ve kullananların hoşuna gideceğini düşünüyorum.

 
 

Hatta bu tür çalışmaları sabırla fazla fazla yapanlar ise emeğinin karşılığını iyi paralara satarak alabilirler. Özellikle de turistik yerlerde ilgi çekecek bir bileklik modeli olduğunu da düşünüyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kucuk-boncuklu-bileklik-nasil-orulur

source : http://www.repiny.com/pin-6472.html

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı ponpon paspas yapmak, evde kolay paspas nasıl yapılır ve ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir