KÜÇÜK KAVANOZDAN KAR KÜRESİ YAPMAK

Küçük kavanozdan kar küresi yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Anlatımlı kar küresi çalışmasını yaparak sizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kavanozdan kar küresi yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay çalışmanın malzemelerini temin ettikten sonra kısa sürede sizde çocuklarınıza veya sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı kar küresi projelerini daha önce de video şeklinde de sitemizde paylaşmıştık.

 
 

Hemen bu yazımızın altından onlara da ulaşabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan kar küresi çalışmaları sayesinde sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve yaptığınız süs çalışmalarından keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

kucuk-kavanozdan-kar-kuresi-yapmak

 

EN YENİ LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 lif modelleri, 2017 lif modelleri ve en güzel lif modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir