KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK YAPMAK

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Kulaklık kablosundan takı yapmak için paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışması sayesinde değerlendirme projesi olarak bu güzel çalışmayı zorlanmadan eğlenerek yapabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay yapılan kulaklık kablosu değerlendirme çalışması olarak anlatımlı çalışma sayesinde renkli kabloları bileklik gibi örüp kullanabilirsiniz. Anlatımlı kablo değerlendirme çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın detayları aşağıda yer alıyor. Benzerleri de hemen yazının altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kulaklik-kablosundan-bileklik-yapmak

 

ESKİ ÇORAPTAN ÇİM ADAM KİRPİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorap çim adam nasıl yapılır, çorap çim kirpi yapımı ve çorapla çim adam yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir