KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU

Kumaş ayakkabı terlik şablonu arayanlar olabilir diye paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kumaş ayakkabı terlik yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar verilmiş. Yapmanız gereken desenli bir kumaşı alttaki gibi kalıbını çıkarttıktan sonra birleştirmek.

İnanın ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Sizde kısa sürede harika pofuduk terlikler yapabilirsiniz. Kumaş yerine farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için sitemizde daha önce çokça güzel paylaşımlar yapmıştık.

Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarından yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolayca yaptığınız çalışmaları isterseniz satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel şablonu olan kumaş ev terliği yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumas-ayakkabi-terlik-sablonu

 

KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kumaş bebek ayakkabı, anlatımlı kumaş bebek ayakkabı ve kumaş bebek ayakkabı şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir