KUMAŞ BEBEK BOTU YAPMAK

Kumaş bebek botu yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kumaştan veya çeşitli malzeme kullanarak süs amaçlı da yapıp evinizde kullanabilirsiniz. Kumaştan bebek botu yapmak için daha önce patik örnekleri ve anlatımlarını paylaşmıştık.

Onlar da bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Benzerleri sitemizde çoğunlukta olup, nasıl yapıldıkları da yine detaylıca anlatılıyor. Kumaştan bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede mükemmel çalışmalara imza atabilirsiniz.

 
 

Süs amaçlı veya bebeği olanlara da hediye olarak bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay bebek botu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde boş vakitlerinizi bu tür çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-bebek-botu-yapmak

 

KIRIK CD PARÇALARINDAN AYNA YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kırık cd parçasından ayna, kırık cd parçasından resimlik ve kırık cdden ayna yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir