KUMAŞ KELEBEK SICAK TUTACAK YAPMAK

Kumaş kelebek sıcak tutacak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel eldiven türü eşyalar yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilir ve kumaş kullanarak harika eldiven türü sıcaklık tutacakları yapabilirsiniz.

Özellikle mutfakta fazla vakit geçiren ev hanımlarının beğeneceğini düşünüyorum. Kumaştan kelebekli sıcak tutacak yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz komşunuza hediye edebilir veya fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Kumaştan kelebek sıcak tutacağı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmanın yapımını öğrenerek aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş kelebek sıcak tutacak örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumas-kelebek-sicak-tutacak-yapmak

 

ORİGAMİ TOP SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt katlama kase yapımı, kağıt katlama top kase ve origami sepet yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir