KUMAŞ OYUNCAK BALİNA ŞABLONU

Kumaş oyuncak balina şablonu arıyordum. Bu türünü de buldum. Hem kolay yapımı olan bu çalışmada ki şablonu kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrendikten sonra oyuncak balina yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Evinizde süs dekor eşyası olarak da balina yastık veya balina pofuduk yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de balina yastık modeli paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay yapılan yastık balina çalışması olarak da bu güzel örneği düşünebilirsiniz. Kumaş oyuncak balina şablonu yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde değişik balina çalışmaları yapabilirsiniz.

Puf balina yastık veya puf balina oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede sizde eğlenceli çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumas-oyuncak-balina-sablonu

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir