KUMAŞ OYUNCAK CANAVAR ŞABLONU

Kumaş oyuncak canavar yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan oyuncak şablonlarını sitemizde sık sık bulabilirsiniz.

Bu çalışmada ise sevimli canavar oyuncak yapmak isteyenler için güzel bir örnek ve şablon yer alıyor. Kolay bir şekilde pofuduk kumaştan veya polar kumaşından canavar oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın çok beğeneceğini söyleyebilirim. Çünkü hem sevimli bir canavar oyuncak, hem de canavar puf minder olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde süs oyuncak dekor eşyası olarak da değerlendirebileceğinizi söyleyebilirim.

 
 

Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan çalışmayı yapabilir ve sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Oyuncak göz gibi malzemeleri hobi marketlerde ve kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak canavar şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-oyuncak-canavar-sablonu

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir