KUMAŞ OYUNCAK FARE ŞABLONU

Kumaş oyuncak fare şablonu arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz. Çocuklarınıza oyuncak fare yapıp onları mutlu edebilirsiniz. Süs amaçlı dekoratif eşya olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Hemen şablonun altında oyuncak yarasa yapmak için de bir şablon yer alıyor. Onu da kullanabilirsiniz.

Ancak oyuncak fare süs çalışması daha çok hoşuma gitti. Özellikle de kullanılan kumaşı çok beğendim. Hem sevilmeyen fareyi çok sevimli hale getirmiş. Hem de evde bu tür güzel süs eşyaları ile evi güzelleştirebilirsiniz. Hatta yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

 
 

Çocukların odasına sarkaç oyuncak fare süs çalışması olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Kumaştan kolay oyuncak yapmak için birçok benzer örnek ise hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı öneririm. Kolay gelsin.

kumas-oyuncak-fare-sablonu

 

FAZLA PVC BORULARIYLA ASKILIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay askılık yapmak, pvc borudan askı yapımı ve pvc boruları değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir