KUMAŞ OYUNCAK MİNİMON İĞNE TUTACAĞI YAPMAK

Kumaş oyuncak minimon iğne tutacağı yapmak için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanacağınızı düşünüyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde kumaş oyuncak minimon yapabilir veya bu oyuncak minimonu iğnedanlık olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür akıllı çalışmalar ile hem hayatınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hem de bu tür çalışmalarla satacak ürünler de üretebilirsiniz. Minimon çizgi filmini çocuklar çok beğeniyor.

Özellikle de animasyon filmi son zamanlarda en çok izlenen filmlerdendir. Bu yüzden kumaş minimon iğnelik yaparak hem çocuklarınızı eğlendirebilir hem de iğnelik olarak kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel oyuncak minimon çalışmasını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumas-oyuncak-minimon-igne-tutacagi-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir