KUMAŞ POFUDUK BALİNA YASTIK YAPMAK

Kumaş pofuduk balina yastık yapmak için paylaştığım örnek çalışmanın şablonu ile sizde bu tür çalışmalar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Balina şeklinde oyuncak olarak da düşüneceğiniz bu güzel çalışmayı evinizde dekor amaçlı eşya olarak da yapabilirsiniz. Çocukların odasına oyuncak balina olarak da düşünebilirsiniz.

Süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilir veya isterseniz çokça yapıp satabilirsiniz. Şablonu sayesinde nasıl yapacağınız ve nasıl dikeceğinizi anlayabilirsiniz.

Ezbere yapmak yerine bu tür şablonlar sayesinde kolaylıkla nasıl yapabileceğinizi çözümleyebilir ve kısa sürede sizde oyuncak balina sahibi olabilirsiniz.

 
 

Çocuklarınıza yapmadan önce gösterin ve onların ne düşündüğünü öğrenin. Kesinlikle isteyeceklerini düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımlı balina oyuncak yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-puf-balina-yastik-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir