KUMAŞ TAVUK LAZIMLIK YAPMAK

Kumaş tavuk lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel örnekteki çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını keçeden veya kumaştan yapabilirsiniz. Aynısın yapıp kase şeklinde kullanabilirsiniz. Evde tavuk şeklinde kase yapıp içine çay veya yumurta koyabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı yapıp satarak para kazanacağınızı da belirtmeliyim. Bu tür güzel çalışmalar hem keyif vermektedir. Hem de yaptıktan sonra insanı mutlu etmektedir. Yapıp sevdiğiniz kişilere hediye olarak verebilir ve onları da sevindirebilirsiniz.

 
 

İyi bir hediye olacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışmayı kendi malzemenizle de değişik bir şekilde yapabilirsiniz. Kumaş tavuk lazımlık çalışmasını yaparak evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-tavuk-lazimlik-yapmak

 

ÖRGÜ MOTİFLİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay bileklik yapımı, evde kolay örgü bileklik ve makrome ipinden örgü bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir