KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK

Kumaşla çilek oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel anlatımdan istifade ederek sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Daha önce de bu güzel kendin yap çalışmasından fazla fazla paylaşmıştım. Onlar da mutlaka karşınıza hemen alttaki benzer yazılar bölümünden çıkacaktır.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kumaştan yapılan çilek oyuncak çalışmasını ister sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz büyükçe yapıp pofuduk yastık olarak da kullanabilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmanın şablonu da altta yer alıyor.

Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş çilek oyuncak çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür el becerisi isteyen çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumas-cilek-oyuncak-yapmak

 

YUVARLAK KARTONDAN YÜN İPLE ÖRGÜ BİLEKLİK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü bileklik, anlatımlı örgü bileklik yapımı ve karton örgü bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir