KUMAŞLA YÜNDEN SÜS ARMUT YAPMAK

Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Kolayca yapıp süs olarak oyuncak veya TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabilirsiniz.

Kumaştan oyuncak armut yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Onların odalarına oyuncak veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım gösteriliyor.

Kısa sürede yapıp, farklı renklerde kumaşlar kullanarak daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kumaşla yünden süs armut yapmak için paylaştığım çalışmayı farklı kumaş malzemesinden de yapabilirsiniz.

Anlatımlı süs armut yapımı sayesinde sizde el becerisi isteyen bu güzel çalışmayı yaparken eğlenecek ve boş vakitlerinizi geçirebileceğiniz güzel bir hobiye de sahip olmuş olacaksınız.

 
 

Evde kolay yapılan kumaş süs veya kumaş oyuncak çalışmaları ile sizde gününüzü eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumasla-yunden-sus-armut-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir