KUMAŞTAN ANLATIMLI İSİMLİ EL ÇANTASI YAPMAK

Kumaştan anlatımlı isimli el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve yeni bir el çantasına da sahip olmuş olursunuz. Anlatımlı el çantası yapımıyla ilgili çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onlara da bakmalısınız.

Kolay yapılan çanta çalışmaları ile sizde değişik el çantalarına sahip olabilirsiniz. Anlatımlı çanta çalışmasında harf desenli keten kumaş çanta yapımı tarif edilmiş. Aşamaları takip ederek sizde bu güzel çanta çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çanta çalışmaları ile çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Keten kumaştan çanta yapmak yerine farklı kumaş malzemesi de kullanabilirsiniz. Kumaş el çantası yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar oldukça fazladır.

 
 

Bu yüzden bu çalışmayı beğenmeseniz bile kesinlikle beğeneceğiniz el çantası modellerinin yapılışını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kumaş el çantası yapmak için çalışmanın detayları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-anlatimli-isimli-el-cantasi-yapmak

 

ANLATIMLI YUVARLAK HAMAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı hamak yapmak, bahçeye hamak nasıl yapılır ve bahçeye hamak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir