KUMAŞTAN BAYKUŞ ÇANTA YAPMAK

Kumaştan baykuş çanta yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan kumaş baykuş çanta modeli veya örnekleri arıyorsanız, sitemizde bu tarz çalışmalara çokça ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da birçok kumaş baykuş yastık veya oyuncak çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmanın pek ayrıntılı anlatımı olmasa da nasıl yapacağınızı kabaca öğrenebiliyorsunuz.

Resimli anlatımda adım adım kumaştan baykuş torba yapmak veya kumaş baykuş yastık yapmak için şablon da verilmiş. Nasıl yapılacağı da detaylı bir şekilde anlatılmış.

Kolay bir şekilde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapabilirsiniz. Hem çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hem de kolay yapımı sayesinde evinizde baykuş şeklinde oyuncak veya yastık eşyalar yaparak süs niyetine de kullanabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri kumaştan baykuş çanta yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-baykus-canta-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir