KUMAŞTAN BİRBİRİNE GEÇİRMELİ EL ÇANTASI YAPMAK

Kumaştan birbirine geçirmeli el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı seveceğinizi umuyorum. Kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği hızlıca belirtilmiş. Kısa sürede sizde artık kumaştan el çantası yapmak için bu güzel projeyi kullanabilirsiniz.

Kumaşları birbirine geçirerek hem desenli el çantası yapmış olursunuz. Hem de artık kumaşları değerlendirmiş olursunuz. Evde bu tür takı çalışmaları veya aksesuar yapımıyla ilgili birçok değerlendirme fikrini sitemizde bulabilirsiniz.

Hatta bu yazımızın altında da karşınıza benzer yazılar şeklinde birçok güzel değerlendirme ve kumaştan çanta yapımıyla alakalı projeler çıkacaktır. Onları da fark edeceksiniz. Mutlaka inceleyin ve beğendiklerinizi yapın. Boş zamanları değerlendirmede de kullanabileceğiniz hobi niteliğinde güzel çalışmalar olduklarını söyleyebiliriz. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-birbirine-gecirmeli-el-cantasi-yapmak

 

KARTONDAN OYUNCAK MAKET KUŞ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan kuş maket, karton kuş maket oyuncak ve kartondan kuş maket hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir