KUMAŞTAN BULUT YASTIK MODELİ YAPMAK

Kumaştan bulut yastık modeli yapmak için bulduğum bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Hem evinizi güzelleştirecek olan bu güzel eşya çalışmasını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek bu güzel çalışmayı gören misafirleriniz inanın çok şaşıracaklar.

Hem oyuncak olarak kullanabilirsiniz. Hem de evinizde güzel bir dekoratif eşya olarak kullanabilirsiniz. Kumaş bulut oyuncak yapımını anlatan çalışma da ne yapmanız gerektiği şablon halinde verilmiş. Bu sayede sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bu güzel kumaş yastık çalışması ile sizde evinizde oyuncak veya süs olarak kullanacağınız harika bir eşyaya sahip olacaksınız. Çocuk odasına da lazım olan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kesinlikle yapmanızı da öneriyorum.

 
 

Kolayca yapıp keyifle kullanacağınızı da eklemek isterim. Kumaş bulut yastık örneği olarak daha önce de oyuncak veya eşya yapımı olarak anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu makalemizin altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumastan-bulut-yastik-modeli-yapmak

 

TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi battaniye motifleri, tığ işi battaniye örneği ve tığ işi kare battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir