KUMAŞTAN DİŞ OYUNCAK YAPMAK

Kumaştan diş oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak diş yaparak çocuklarınızın odasında süs olarak da kullanabilirsiniz. Kumaş veya farklı malzeme de kullanarak yapabilirsiniz.

İçini pamuk veya yün ile doldurduktan sonra beyaz kumaşı dikip işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu tür süs yastık modeli yapabilir ve evinizi güzelleştirmede de kullanabilirsiniz. Yine turistik yerlerde satıp para kazanabileceğiniz bir oyuncak olduğunu da söylemek isterim.

Kumaştan diş oyuncak yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaştan diş şeklinde oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Yada evinizi güzelleştirmek için yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

kumastan-dis-oyuncak-yapmak

 

YÜN İPTEN KARTONLA PONPON NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan ponpon yapmak, kolay ponpon nasıl yapılır ve öğretici ponpon örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. implant diyor ki:

    kızım görse bunu mutlaka isterdi

  2. Nuray diyor ki:

    ilginize teşekkür ederiz. gerçekten güzel ve çocukların seveceği türden çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir