KUMAŞTAN DÜĞMELİ ÇİÇEK YAPIMI

Kumaştan düğmeli çiçek yapımı arayanlar için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışması belki işinize yarayabilir. Süsleme veya örgülerde işinize yarayacağını düşünüyorum. Yapımı son derece kolay olan çalışmayı kumaşı büzerek daha sonra çiçek haline getirip, ortasına düğme dikmeniz yeterli oluyor.

Benzer düğme çiçek çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Kumaş düğme çiçek çalışmaları ile evinizde güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan süs çalışmaları ile sizde evinizde bu tür güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş düğme çiçek örnekleri ile sizde örgülere veya battaniyelere bu tür kumaş süs çalışmaları yapıp ekleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

kumastan-dugmeli-cicek-yapimi

 

KARTONDAN RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton resim albümü yapmak, karton resim çerçevesi yapımı ve kartondan resimlik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir