Kumaştan Ev Terliği Yapmak

Evde kumaştan ev terliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evde çok güzel ev terlikleri yapabilirsiniz.

Ev terlik modeli yapmak için keçe veya kumaş malzemesi kullanabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için resimli anlatımda önce kalıp çıkarılıyor.

Daha sonra kalıbını çıkarttığınız terlik modelini iğne iplik veya dikiş makinesi ile tamamlayabilirsiniz. Terliğin içine az bir şey pamuk yada yün kullanabilirsiniz.

Evde terlik modeli yapmak için daha önce keçeden terlik yapmak için bir resimli anlatım paylaşmıştım. Şimdi sizi kumaştan ev terliği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-ev-terligi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29924386

 

Eski Kazaktan Eldiven Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. alten Pullover Handschuhe, eski kazaktan eldiven yap ve eski kazaktan kolay eldiven hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir