KUMAŞTAN HAVUZ KIYAFETİ YAPMAK

Kumaştan havuz kıyafeti yapmak isteyenler olabileceğini düşünüyorum. Dikişsiz havuz kıyafeti hazırlamak veya kumaş parçasını vücudunuza sararak harika bir deniz kenarı elbisesi veya bikini üstü kıyafeti yapabilirsiniz. Bu tür kumaş parçalarını dikiş gerekmeden katlama ve dolama usulü mayo bikini üstü kıyafet olarak da kullanabilirsiniz.

Şal olarak kullanacağınız ince kumaşları bu tür kıyafetler yapma da kullanabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da anlatımlı olarak nasıl yapıldığı gösteriliyor. Gösteren bayan arkadaşın yaptığı gibi sizde deniz kenarında mayo bikini üstü olarak kullanabilir ve rahat hareket edebilirsiniz.

Bu tür şal ve bikini üstü şal çalışmalarını yapmak hem kolay. Hem de kısa sürdüğü için uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu güzel çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

kumastan-havuz-kiyafeti-yapmak

 

TIĞ İŞİ YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü yıldız örneği, tığ işi yıldız ve tığ işi yıldız nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir