KUMAŞTAN KAKTÜS AĞACI YASTIK YAPMAK

Kumaştan kaktüs ağacı yastık yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında önce şablonu çıkartıyorsunuz. Daha sonra kumaş üzerine çıkarttığınız şablonu kesip, şeklini aldıktan sonra kaktüs ağacı yastık çalışmasını tamamlamaya devam ediyorsunuz.

Kumaştan kaktüs ağacı yastık şekli ortaya çıktıktan sonra içini yün ile doldurup, dikiş işlemi sonrası yastığı ortaya çıkarabilirsiniz. Kaktüs ağacı yastık yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapıp evde kullanabilirsiniz. Bu tür şekilli yastık çalışmaları veya süs yastıklar yapmayı istiyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalara da göz atmalısınız.

Meyve şeklinde yastık modeli veya daha değişik yastıkların yapılışını merak ediyorsanız sitemizde yer alan çalışmalara mutlaka göz atmalısınız. Gerçekten değişik ve güzel çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da beğenecek ve yapmak isteyeceksiniz.

 
 

Kumaştan yastık yapmak ve kaktüs şeklinde yastık yapımı için benzer çalışmaları da bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kaktus-agaci-yastik-yapmak

 

PLASTİK TABAKTAN YÜN İPLE KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt tabaktan sepet yapmak, kağıt tabaktan yün iple kase ve plastik tabakla kase yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir