KUMAŞTAN KELEBEK KANATLI ELBİSE YAPMAK

Kumaştan kelebek kanatlı elbise yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu tür kumaştan elbise çalışmalarını bolca paylaştığımız şu günlerde bu güzel çalışmayı özellikle çocuklarınız çok beğenecek.

Çocuklarınıza bu tür kıyafetler veya motifli elbiseler yapmayı düşünüyorsanız bu güzel çalışma size fikir verebilir. Daha önce de çocuklar için balo elbisesi yapma ve hazırlama ile ilgili birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştık.

Kumaştan kelebek figürlü elbise yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Hatta bu güzel kıyafet çalışmalarından fazla fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

kumastan-kelebek-kanatli-elbise-yapmak

 

DENİZ KIZI BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. deniz kızı boyama kitabı, deniz kızı boyama oyunu ve deniz kızı boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir