KUMAŞTAN KOLAY GÖMLEK YAKA SÜS YAPMAK

Kumaştan kolay gömlek yaka süs yapmak isteyenler olabilir diye değişik bir moda kendin yap çalışması buldum. Paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Kumaştan gömlek yakası yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı gömlek yaka süs çalışmasında ne yapılması gerektiği belirtiliyor.

Kısa sürede yapmaya başlayabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Adım adım kumaş yaka yapımı veya gömlek yaka süs çalışması olarak benzerleri hemen makalenin altından benzer yazılar şeklinde de karşınıza çıkacak.

Onlar da çok güzel ve gömlek süsleme çalışması olarak boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz güzel örneklerdir. Kumaş gömlek yaka süs çalışması olarak altta ki projeyi de yapabilir ve gömleklerinize süslü yakalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-kolay-gomlek-yaka-sus-yapmak

 

EVDE KOLAY GÖMLEK SÜS İŞLEME ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı gömlek süsleme, evde kolay gömlek süsleme ve gömleğe süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir