KUMAŞTAN KOLAY LASTİKLİ TOKA YAPMAK

Kumaştan kolay lastikli toka yapmak için bulduğum bu güzel basit toka çalışmasını beğeneceğinizi umuyorum. Benzer lastikli toka yapımını gösteren çalışmaları daha önce çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum.

Hem güzel modeller ortaya çıkıyor. Hem de nasıl yapıldığını gösteren öğretici resimli anlatımlar sayesinde kısa sürede nasıl yapıldıklarını öğrenebiliyorsunuz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Elbise üzerine takı kombinlerinde sorunlar yaşıyorsanız, bu tür farklı çalışmaların işinize yarayacağını düşünüyorum.

Benzer takı yapmak için çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan lastikli toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-kolay-lastikli-toka-yapmak

source

 

GÜNLÜK RAHAT SPOR GİYİM ÖNERİLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. günlük rahat elbise önerileri, günlük rahat kıyafet önerileri ve spor elbise giyim önerileri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir