KUMAŞTAN MIKNATISLI KEDİ SÜS YAPMAK

Kumaştan mıknatıslı kedi süs yapmak için paylaştığım çalışma da şablon ve nasıl yapıldığı gösteriliyor. Adım adım sizde kartondan kedi taslağını ortaya çıkarıp, bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı kedi oyuncak yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benziyor.

Hemen bu yazımın altında o örneklere ulaşabilirsiniz. Öncelikle kartondan kedi şablonunu ortaya çıkarıp, kestikten sonra kumaşla veya keçeden bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Kumaşla yapmanızı öneririm. Çünkü içine mıknatıs da koyacaksınız. Anlatımlı kumaş mıknatıslı kedi süsü yaparak para kazanabileceğinizi de söylemek isterim.

Aşamalı çalışmalı kumaştan veya benzer malzemeden yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kumaştan mıknatıslı kedi süsü yapmak için paylaştığım çalışmayı çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz.

Süs olarak yapacağınız bu güzel çalışmayı sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak veya anneler günü hediyesi olarak da yapıp verebilirsiniz. Oldukça güzel olan bu çalışmayı ben çok beğendim. Evde yapmayı düşünüyorum. Sizlerde yapabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımlı keçe kedi süsü yapmak veya kumaştan kedi süs mıknatıslı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-miknatisli-kedi-sus-yapmak

source

 

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çantası şablonları ve kolay çanta şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir