KUMAŞTAN MİNYATÜR MANTAR SÜS YAPMAK

Kumaştan minyatür mantar süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı ve anlatımı sayesinde yararlanıp yapacağınız bu sevimli çalışmayı süs amaçlı eviniz için yapabilirsiniz.

Evde bu tür el becerisi isteyen çalışmaları yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak kumaştan veya keçeden mantar şeklinde süs çalışması yapabilirsiniz. Evinizde süs veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş mantar süs çalışmalarını sizde yapıp kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz güzel hobilere sahip olmuş olursunuz. Kolayca yapabilir ve oyuncak olarak da çocuklarınıza sağlıklı oyuncak üretmiş olursunuz.

 
 

Benzerlerini fazlaca ve farklı kumaşlarla yada renklerle yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş mantar çalışması sayesinde sizde kısa sürede yapıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-minyatur-mantar-sus-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir