KUMAŞTAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU

Bu yazımda sizlere oyuncak ayı yapmak için güzel bir şablon paylaştım. Hem yapılmış örneğinin resmi bulunan çalışmada şablon da yer alıyor.

Bu güzel çalışmayı bilgisayardan çıktı aldıktan sonra kumaş veya polar kumaşı türünde bir malzemede kalıp olarak kullandıktan sonra içini pamuk veya yün ile doldurmanız yeterli olacaktır.

Oyuncak göz için kırtasiyelerde satılan göz takımlarından satın alabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar yaparak çocuklarınıza aynı zamanda sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz.

Sitemizde amigurumi oyuncak yani örgü oyuncak çalışmalarından da yararlanmanızı öneririm. Evde kolay oyuncak yapmak için birçok çalışmanın şablonunu da yine sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

 
 

Evde oyuncak yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlanabilirler. Çünkü şablonu bulunuyor. Şimdi sizleri oyuncak ayı yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-oyuncak-ayi-yapmak-sablonlu

source : http://www.repiny.com/pin-1216.html

 

KEÇEDEN OKUL ÖNCESİ HARFLİ SAAT YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı okul öncesi çalışmalar, evde harfli saat nasıl yapılır ve evde okul öncesi çalışmalar yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir