Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak Şablonlu

Bu yazımda sizlere çok güzel bir şablon paylaştım. Evde kumaştan tavşan oyuncak yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere kumaştan oyuncak tavşan yapmak için şablon paylaştım.

Şablonda nasıl yapmanız gerektiği ve kumaş parçalarını nasıl kesip, nasıl dikeceğiniz de tek tek aşamalı olarak gösterilmiş. Daha önce de kumaştan yapılan oyuncak örneklerini paylaşmıştım.

Kumaştan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım şablonda sırasıyla yapmanız gereken tüm işlemler detaylıca verilmiş. Benzer çalışmaları ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kumaş işleri kategorisine bakarak daha değişik kumaştan oyuncak çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaş oyuncak tavşan yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kumastan-oyuncak-tavsan-yapmak-sablonlu

source : http://postila.ru/post/12285027

 

Kartondan Timsah Maketi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay timsah yapmak, kartondan oyuncak timsah yapmak ve kartondan timsah maketi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir