KUMAŞTAN PLAJ ŞAPKASI YAPMAK

Kumaştan plaj şapkası yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını çok beğeneceksiniz. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilen anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel şapka çalışmaları yapabileceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kısa sürede eğlenerek şapka çalışmaları yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı şapka çalışmaları ile kısa sürede çok değişik plaj şapkaları ve değişik model şapkalar yapıp kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı şapka yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde nasıl yapılır kategorisinde bolca bulabilirsiniz.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay şapka yapmak ve adım adım şapka nasıl yapılır çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede kullanışlı şapka yapmasını öğrenebileceksiniz.

 
 

Altta paylaştığım çalışmayı ince kumaştan yapmayı denemelisiniz. Desenli olursa da şapkanız daha bir afilli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-plaj-sapkasi-yapmak

 

KARTON MAKET EV ŞABLONLARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı karton ev yap, karton ev şablonu ve karton maket ev şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir