KUMAŞTAN PONPON BEBEK PASPASI YAPMAK

Kumaştan ponpon bebek paspası yapmak için paylaştığımız bu güzel ve kolay yapabileceğiniz kendin yap çalışmasını ben çok sevdim. Sizde evde kısa sürede hazırlayıp, bebeklik çağındaki çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Büyüme çağındaki bebeklerin rahat zeminlerde büyümesi gerekir.

Bu güzel çalışma da kumaş parçaları ponpon haline getirilip, içi pamuk veya yün ile dolduruluyor. Daha sonra alt zemin kumaşının üzerine sırasıyla dikiliyor. Sizde evde yapabilir ve çocukları bu alan içinde tutarak onları mutlu edebilirsiniz.

 
 

Gerçekten güzel dekoratif anlamda da yapabileceğinizi düşündüğüm güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Daha önce ponpon paspas yapmak gibi değişik çalışmalar paylaşmıştık. Ancak bunun farkı kumaştan yapılıyor olmasıdır. Sizde evde yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-ponpon-bebek-paspasi-yapmak

 

DEĞİŞİK İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 iğne oyası örnekleri, değişik iğne oyası modelleri ve farklı iğne oyası örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir