KUMAŞTAN PUF MİNDER YAPMAK

Kumaştan puf minder yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kumaş puf minder yapmak için paylaştığım şablonda ne yapmanız gerektiği tüm detayları ile paylaşılmış.

Sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve evinizi renklendirecek bu güzel puf yastık veya minder çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kumaştan puf minder yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Adımları takip ederek sizde kolay bir şekilde puf minder çalışmalarını yapabilirsiniz.

Açıklamalı çalışmalar sayesinde sizde puf yastık yapabilir ve satabilir para kazanabilirsiniz. Kumaştan puf yapmak için sitemizde bununla ilgili birçok çalışmayı sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştım.

 
 

Şimdi sizleri bu güzel eğlenceli renkli puf minder çalışmasının yapılışını anlatan kendin yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-puf-minder-yapmak

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir