Kumaştan Puf Yastık Yapmak

Evde kumaştan puf yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel yaslanacağınız ve rahat edeceğiniz yastık modeli yapabilirsiniz. Evde puf modeli pastık yapmak için daha önce basit puf yapılışını anlatan çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada kumaştan puf yapmak için tüm ayrıntılar ve aşamalar gösteriliyor. Yapmanız gereken aşamaları tek tek yapmak ve puf yastık yapmak için projeyi tamamlamak.

Kendin yap projesi olarak paylaştığım çalışmada gerekli olacak malzemeler ise ; kumaş, pamuk veya yün, iğne iplik, makas olarak araç gereçleri temin ettikten sonra çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Yapmanız gereken kumaştan şablona göre puf yastık modelini ortaya çıkarmak. Daha sonra içini pamuk veya yün ile doldurduktan sonra dikiş işlemi veya ağzını büzüp iple de bağlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapmanıza gerek yok. Şimdi sizleri evde kumaştan puf yastık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-puf-yastik-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280731

 

Keçeden Süs Bot Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden bot yap, evde keçeden çizme yap ve evde keçeden kar ayakkabısı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir